KONTAKTOPLYSNINGER

Annoncer:
annoncer@hip.dk
Tlf.: 4590 8000

Redaktion:
redaktion@hip.dk
Tlf.: 7013 1100


Ledelse
Peter Fjeldal, Markedsdirektør
Peter.fjeldal@lokalavisen.dk


Redaktion
Martin Warming, lokalredaktør
Tlf: 4590 8232
Martin.warming@lokalavisen.dk

Mette Dolmer Thygesen, journalist
Tlf: 4590 8126
mette@lokalavisen.dk

Anna Hjortsø, journalist
Tlf.: 45908097
anna@hip.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Laves her på siden under Annoncer/Tast selv.
Ved spørgsmål, send da mail til
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk
Annonceafdeling (Print & Digital)
Peter Buhl Thomsen, Markedschef
Tlf: 4590 8132
Mobil: 2445 3911
peter.b.thomsen@lokalavisen.dk

Jakob Jonassen, Mediekonsulent
Tlf.: 4590 8217
Mobil: 3067 2840
jakob.jonassen@lokalavisen.dk

Janick Z. Holdt, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8289
Mobil: 3038 2830
Janick.z.holdt@lokalavisen.dk

Michael Ørntoft, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8127
Mobil: 5156 1923
michael.orntoft@lokalavisen.dk

Stig Andersen. Mediekonsulent
Tlf: 4590 8041
stig.andersen@lokalavisen.dk


Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her