Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget tirsdag/onsdags avisen så KLIK HER!

Har du ikke modtaget torsdag/fredags avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdelingen: annoncer@hip.dk
Redaktion: redaktion@hip.dk
Administration: adm@hip.dk

Redaktion: 7013 1100
E-mail: redaktion@hip.dk

Martin Warming, lokalredaktør
Tlf: 4590 8232
Martin.warming@lokalavisen.dk

Mette Dolmer Thygesen, journalist
Tlf: 4590 8126
mette@lokalavisen.dk

Claus Beyer Ottedahl, fotojournalist
Tlf: 4590 8272
claus@hip.dk

Sporten:
redaktion@hip.dk eller
Claus Beyer
claus@hip.dk
Tlf: 4590 8272
Administration:
Michael Larsen, Markedschef
Tlf: 4590 8182
michael.larsen@lokalavisen.dk

Annonceafdeling: 4590 8000
Peter Buhl Thomsen, Salgschef
Tlf.: 4590 8132
peter.b.thomsen@lokalavisen.dk

Heidi Larsen, Mediekonsulent
Tlf: 45908033
heidi.larsen@lokalavisen.dk

Dorte Hartoft, Mediekonsulent
Tlf.: 4590 8140
Dorte.Hartoft@lokalavisen.dk

Michael Ørntoft, Mediekonsulent
Tlf.: 4590 8127
michael.orntoft@lokalavisen.dk

Online annoncering:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Pressetip
Hillerød Posten
Lokesvej 8, 1. sal.
3400 Hillerød

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
redaktion@hip.dk
Administration: 4590 8127
Telefax: 4590 8155

Kontortid:
Mandag - fredag
kl. 11.00 -14.00
Deadlines
Hillerød Posten: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00


Hillerød Posten Weekend: 

Redaktionelt stof:
mandag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
mandag kl. 16.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
tirsdag kl. 12.00
Prisliste
Annonce
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere
Politiken
Seneste nyt
Ekstra Bladet
Seneste nyt
Jyllands-Posten
Seneste nyt