KONTAKTOPLYSNINGER

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annonceafdelingen: annoncer@hip.dk
Redaktion: redaktion@hip.dk
Administration: adm@hip.dk

Redaktion: 7013 1100
E-mail: redaktion@hip.dk

Martin Warming, lokalredaktør
Tlf: 4590 8232
Martin.warming@lokalavisen.dk

Mette Dolmer Thygesen, journalist
Tlf: 4590 8126
mette@lokalavisen.dk

Jens Berg Thomsen (mandag og tirsdag), journalist

Sporten:
redaktion@hip.dk eller
Tlf: 7013 1100

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk
Annonceafdeling (Print & Digital): 4590 8215
Peter Buhl Thomsen, Regional salgschef
Tlf: 4590 8132
Mobil: 2445 3911
peter.b.thomsen@lokalavisen.dk

Bianca Moreno Marrero, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8271
Mobil: 3038 2898
bianca.m.marrero@lokalavisen.dk

Jakob Jonassen, Mediekonsulent
Tlf.: 4590 8217
Mobil: 3067 2840
jakob.jonassen@lokalavisen.dk

Janick Z. Holdt, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8289
Mobil: 3038 2830
Janick.z.holdt@lokalavisen.dk

Michael Ørntoft, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8127
Mobil: 5156 1923
michael.orntoft@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

 

Hillerød Posten: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00

 
 

ANNONCERING læs her

 
SENESTE TV